инстаграм
Дизайнер Виктория
1-arhitektura-dizajn-proektirovanie
Дизайн интерьера Запорожье. Дизайн проект цена. Дизайн проект квартиры. Дизайнеры Запорожье.
Дизайн интерьера Запорожье. Дизайн проект цена. Дизайн проект квартиры. Дизайнеры Запорожье.

Дизайн інтер'єру дитячої кімнати

Дизайн інтер'єру дитячої кімнати має у дизайнерів особливий підхід. Це багатофункціональне приміщення, тобто. враховується кілька функцій кімнати, основні – це місце для сну та відпочинку, робоча зона (письмовий стіл), ігрова зона та зберігання іграшок, одягу. Оскільки функцій багато, а розмістити на невеликому просторі все необхідне не завжди можливо, то іноді завдання дизайну інтер'єру дитячої вирішується за рахунок меблів, що трансформуються. Наприклад, ліжко може ховатися в шафу, тим самим звільняючи простір для ігор у потрібний момент.
 
У дитячій кімнаті важливо уникати гострих кутів меблів та нестійких конструкцій з метою безпеки.
Дитячі психологи рекомендують при проектуванні планування дитячої кімнати відокремлювати зону відпочинку від активної робочої зони, щоб дитині було зручно перемикати свою увагу з активних дій на відпочинок і навпаки. Розділити зони в дитячій кімнаті можна за допомогою гіпсокартонної перегородки, полиць-стилажів або ширми.
Дизайн дитячої кімнати можна абсолютно не пов'язувати із загальною стилістикою інтер'єру будинку або вітальнею. Дитяча - це окрема держава, казковий світ у вашому домі!
 
При розробці дизайну інтер'єру дитячої кімнати правильно використовувати яскраві життєрадісні кольори. Багато сонячного світла дуже бажано! Люблячі батьки чудово розуміють вплив дизайну приміщення на настрій та комфорт дитини.
 
Дизайн інтер'єру дитячої кімнати може мати тематичну спрямованість.
Варіантів безліч-це і тематика з дитячих казок, популярних мультфільмів. Для хлопчиків характерна автомобільна тема, кімната у морському стилі тощо. Для дівчаток – країна фей, принцеса тощо. Варіантів багато, залежить від фантазії батьків. Тут йдеться про кімнату дошкільника тому, що у підлітковій кімнаті ідею дизайну краще довірити безпосередньо маленькому господареві. Дитина з 8-9 років може самостійно поставити тематику інтер'єру, тому що вже має свою думку, яка визначена її інтересами та захопленнями.
 
Ще трохи про колір в інтер'єрі дитячої кімнати:
1. Для зовсім маленьких діток (новонароджені та ясельний вік) – кольори в інтер'єрі застосовують переважно спокійні, ніжні, пастельні. Такі кольори створюють спокійну затишну атмосферу.
2. Для школярів з 6 до 12 років найкращим поєднанням є різні за насиченістю відтінки одного кольору. Наприклад – чотири відтінки синьої гами, від світлого до темного. Таке поєднання допомагає найкращій концентрації уваги дитини.
3. Для дітей з 12 років вже можливе сміливе поєднання контрастних кольорів та відтінків, таке колірне рішення дає проявитися індивідуальності дитини!
Copyright 2012 © Огляд ™. Все права защищены.