инстаграм
Дизайнер Виктория
1-arhitektura-dizajn-proektirovanie
Дизайн интерьера Запорожье. Дизайн проект цена. Дизайн проект квартиры. Дизайнеры Запорожье.
Дизайн интерьера Запорожье. Дизайн проект цена. Дизайн проект квартиры. Дизайнеры Запорожье.

Дизайн інтер'єру вітальні

Дизайн інтер'єру вітальні в будинку чи квартирі є особою чи візитною карткою господарів. Тут збираються всі домочадці, приймаються гості і дуже важливо, і дуже важливо, щоб у вітальні було б усім затишно і комфортно. Вітальня - це місце для проведення сімейних урочистостей і для повсякденного тихого відпочинку в родинному колі. Тому дизайн інтер'єру Вітальні передбачає певну трансформацію кімнати на випадок прийому гостей. Обідній стіл може пересуватись або розкладатися, все залежить від розмірів вітальні.
 
Невід'ємною частиною є диванна зона у вітальні. Затишний диван і навпаки телевізор і як чудово зібратися всією родиною для перегляду улюбленого фільму!
 
Атмосферу затишку та домашнього вогнища в будинку створює наявність каміна і не важливо, який це камін, важливо створення теплої, затишної обстановки в будинку!
 
А тепер визначимо основні елементи вітальні:
1. Обідня зона (якщо дозволяє площу).
2. Дивана зона та ТБ.
3. Камінна зона (за бажанням).
 
Декорування Вітальні найкраще було б зав'язати з інтересами господарів будинку. Наприклад, на стінах – улюблені картини, сімейні фотографії, на стелажах чи полицях сувеніри з різних країн. Загалом, вся та інформація про сім'ю, яка асоціюється у нас із приємними спогадами та досягненнями, і те, що ми готові показати гостям, вигідно наголосивши на своїй індивідуальності.
 
Особливих рекомендацій щодо кольору у вітальні не може бути, все залежить від обраного стилю загального інтер'єру. Головним критерієм при роботі над дизайном інтер'єру вітальні - служить критерій індивідуальності господарів та їх особисті побажання! Так, не варто перевантажувати Вітальню меблями – тут правлять балом простір і затишок!
 
Не секрет, що величезну роль у дизайні інтер'єру вітальні – відіграють деталі. Наголосити на гарному смаку та індивідуальності господарів допоможуть оригінальні подушки в тон, вазони, декоративні свічки тощо. Всі деталі може поєднувати загальна колірна гама, колір може бути яскравим і контрастувати з основним тоном в інтер'єрі. Наприклад: колір в інтер'єрі – переважно пастельно-бежевих відтінків, а вазочки, свічки, рамки, світильники, подушки – яскраво бірюзові або кольори фуксії. Цей простий прийом широко застосовується дизайнерами.
Copyright 2012 © Огляд ™. Все права защищены.