инстаграм
Дизайнер Виктория
1-arhitektura-dizajn-proektirovanie
Дизайн интерьера Запорожье. Дизайн проект цена. Дизайн проект квартиры. Дизайнеры Запорожье.
Дизайн интерьера Запорожье. Дизайн проект цена. Дизайн проект квартиры. Дизайнеры Запорожье.

Дизайн інтер'єру кабінету

Дизайн інтер'єру кабінету зазвичай відрізняється від інших кімнат у будинку чи квартирі. Час не стоїть на місці, а з приходом Інтернету в кожен будинок чи квартиру, наявність повноцінного кабінету чи робочого куточка стала важливою необхідністю. Зараз модно називати робоче місце із комп'ютером у будинку – міні-офісом. Найцікавіше, що віддалена робота вдома в Інтернеті останнім часом стала дуже популярною, і у такої роботи з'явилося звучне ім'я – "фріланс" (у переносному значенні – вільний художник).
 
І так, поговоримо про робочий кабінет в будинку і про те, як має виглядати дизайн його інтер'єру. Якщо дозволяє площу, правильно і логічно було б відвести для домашнього кабінету окрему кімнату.
 
Головним елементом у домашньому кабінеті служить – робочий, письмовий стіл. Його розташування дуже важливе для комфорту господаря, і ось кілька критеріїв, на які необхідно звернути увагу:
 
1. Бажано, за робочим столом не сидіти спиною до дверей, найкраще розташувати стіл торцем або обличчям до дверей. Важливо, хоча б бічним зором перебуваючи за столом, бачити того, хто входить до кабінету. Ця умова дає відчуття спокою та зосередженості. Робочий стіл найкраще розташувати поблизу вікна, для доступу сонячного світла. Стіл по відношенню до вікна ставиться перпендикулярно, щоб сонячне світло лягало з лівого боку від людини за столом. Або варіант, коли робочий стіл безпосередньо прилягає до вікна. Спиною до вікна бути дуже небажано, це становище робить людину незахищеною, створює відчуття дискомфорту при роботі. І настільна лампа на робочому столі встановлюється в лівій частині столу, якщо ви правша.
 
2. Дизайн інтер'єру домашнього кабінету цілком залежить від вимог та особливостей побажань господаря. У кабінеті передбачається наявність місця для зберігання – це полиці, стелажі, книжкова шафа для зберігання літератури та папок із файлами. Якщо дозволяє площа, можна поставити диван для усамітнення та відпочинку. Неповторним та оригінальним зробити ваш інтер'єр допоможуть милі серцю господаря деталі. Це можуть бути фотографії на тему подорожей, різноманітні колекції чи подарунки. Важливою є атмосфера затишку, стабільності, тиші в кабінеті.
 
3. Кольори в інтер'єрі домашнього кабінету переважають тихі та стримані. Відтінки зелені та охри, глибокі відтінки сірого у поєднанні з натуральним деревом тощо. Найголовніший девіз для атмосфери домашнього кабінету – це тиша та концентрація!
Copyright 2012 © Огляд ™. Все права защищены.