инстаграм
Дизайнер Виктория
1-arhitektura-dizajn-proektirovanie
Дизайн интерьера Запорожье. Дизайн проект цена. Дизайн проект квартиры. Дизайнеры Запорожье.
Дизайн интерьера Запорожье. Дизайн проект цена. Дизайн проект квартиры. Дизайнеры Запорожье.

Дизайн интерьеру кухнi

Дизайн інтер'єру кухні є найголовнішим елементом у Вашій оселі чи квартирі, т.к. Кухня, сміливо скажемо, це серце вашого будинку чи квартири! І не дарма планування простору на кухні приділяється багато часу та уваги. Головний критерій дизайну інтер'єру кухні – зручність розташування основних елементів. Це варильна поверхня, духова шафа, мийка та холодильник. Розрахунок максимальної зручності траєкторії руху під час роботи на кухні-називається "ергономікою простору".
 
Дизайн інтер'єру кухні - Портфоліо
Якщо кухня об'єднана з вітальнею, то вимоги до дизайну та ергономіки інтер'єру – підвищуються! Кухня-вітальня - це багатофункціональний простір і основне завдання, щоб дизайн кухні гармонійно поєднувався із загальним інтер'єром. А тепер складемо план до дії при створенні дизайну інтер'єру кухні.
 
Етап перший. Формуємо стиль. Тут все просто беремо основний стиль приміщення за основу. Наприклад, якщо дизайн квартири або будинку задуманий у класичному стилі, то стиль кухні визначено. Хоча можливе і виняток із подібного правила, це коли стиль-класика або Арт-Деко, а стиль кухні – функціональний мінімалізм. Такий прийом застосовується у випадку, якщо ми не хочемо зробити кухню головним елементом інтер'єру, а бажаємо, як заховати її.
 
Етап другий. Організація робочого простору на кухні. Наші "Три кити" - це варильна поверхня, миття та холодильник. Місце для приготування їжі має бути достатнім плюс зручний доступ до основних елементів.
 
Етап третій. Декор та доповнення. Часто задається питання-це, з якого матеріалу повинна бути робоча стінка кухні ... Зазвичай, це керамічна плитка, так само застосовується натуральний або штучний камінь, і дуже модно і практично застосування цільної панелі зі скла з малюнком - називається "скинали". Доповненнями до дизайну інтер'єру кухні послужать різні кухонні аксесуари, наприклад; полички, релінги, посуд, текстиль тощо.
Copyright 2012 © Огляд ™. Все права защищены.