инстаграм
Дизайнер Виктория
1-arhitektura-dizajn-proektirovanie
Дизайн интерьера Запорожье. Дизайн проект цена. Дизайн проект квартиры. Дизайнеры Запорожье.
Дизайн интерьера Запорожье. Дизайн проект цена. Дизайн проект квартиры. Дизайнеры Запорожье.

Дизайн санвузла ванної кімнати

Дизайн санвузла (ванної кімнати), сміливо скажемо, технічно найскладніша частина роботи дизайнера. Часто доводиться стикатися, що під ванну кімнату відводиться мало квадратних метрів, а вимоги до сучасної ванної дуже високі! Тому дизайн санвузла або ванної кімнати краще довірити професійному дизайнеру-фахівцеві.
 
На початковому етапі, дизайнер робить за місцем технічні виміри та пропонує варіанти планування та розташування сантехнічних приладів згідно з технічними умовами. Варіантів може бути кілька, і замовник розглядає в ескізному реченні всі плюси та мінуси майбутнього інтер'єру.
 
На етапі ескізу, правильно було б відвідати спеціалізовані магазини сантехніки, та визначитися з маркою та моделлю обладнання, з урахуванням габаритних розмірів та технічних умов.
 
Коли технічний етап завершено, приступаємо до творчішого розділу дизайну майбутнього інтер'єру. Підбираємо меблі - пенали, полиці, шафки, мийдодир та аксесуари для ванної кімнати. Розглядаємо варіанти керамічної плитки. Дуже важливо, щоб сантехніка, меблі та плитка гармонійно поєднувалися між собою за кольором та стилем. А всі аксесуари, це різна фурнітура, змішувачі, сушки для рушників були одного покриття, наприклад - латунь, хром, сталь або бронза. Важливо гармонійне поєднання деталей із загальним дизайном.
 
Керамічна плитка в інтер'єрі – ось де можна дати волю фантазії! Дуже красиво виглядає в інтер'єрі панно із керамічної плитки. Панно – робить наш інтер'єр неповторним та оригінальним. Також пам'ятаємо, що світлі та глянцеві покриття кераміки візуально роблять простір кімнати більшою. А темні та матові покриття – зменшують простір.
 
Важлива деталь у дизайні інтер'єру санвузла чи ванної кімнати – це освітлення! Тут просто необхідна порада професіонала дизайнера. Існують спеціальні прийоми та правила у роботі з освітленням, які допомагають зробити ваш інтер'єр максимально затишним, а ваше відображення у дзеркалі – буде чарівним!!!
Copyright 2012 © Огляд ™. Все права защищены.