инстаграм
Дизайнер Виктория
1-arhitektura-dizajn-proektirovanie
Дизайн интерьера Запорожье. Дизайн проект цена. Дизайн проект квартиры. Дизайнеры Запорожье.
Дизайн интерьера Запорожье. Дизайн проект цена. Дизайн проект квартиры. Дизайнеры Запорожье.

Дизайн інтер'єру спальні

Дизайн інтер'єру спальні має важливе значення для замовника, т.к. спальня в будинку або в квартирі - це приватна кімната, і основні вимоги до дизайну інтер'єру спальні базуються на індивідуальних особливостях і побажаннях господарів.
 
Існують основні критерії при створенні дизайну інтер'єру спальні: обговоримо їх.
 
1. Ліжко – центральний елемент інтер'єру. Незалежно від розмірів нашої спальні, основна увага в інтер'єрі посідає ліжко. В ідеалі ліжко розташовується узголів'ям до стіни, а вікно праворуч або ліворуч від ліжка. Важлива роль віддана використанню текстилю в інтер'єрі спальні. Це гармонійне поєднання тор, покривала, подушок та аксесуарів! Прекрасно, якщо тканина з однієї колекції та в одній кольоровій гамі. М'якість драпірувань, що спадають, створить атмосферу затишку, спокою і захищеності.
 
2. Зберігання речей. Йтиметься про наявність шафи або, якщо дозволяє площа – гардеробної кімнати. Для спальні найкраще підходить шафа-купе, за рахунок декорування розсувних систем непомітно доповнює дизайн інтер'єру і не бере на себе основної уваги.
 
3. Меблі - додаткові елементи. Це може бути комод чи туалетний столик. Дуже важливо не перестаратися з меблями у спальні та враховувати розміри предметів, щоб не перевантажувати інтер'єр. ТБ у спальні – це спірне питання, оскільки психологи дуже не рекомендують його наявність у спальні, оскільки він не сприяє повноцінному відпочинку. Ну вже якщо ми вважаємо наявність телевізора необхідним, то дуже важливо витримати відстань не менше 2 метрів від наших очей до телевізора.
 
4. Освітлення у спальні. При проектуванні освітлювальних приладів у спальні враховуємо два типи освітлення, це – центральне та персональне. Правильно розташовані освітлювальні прилади вигідно перетворюють спальню, також звертаємо увагу на правильну висоту розміщення світильників і м'якість світла. Для зручності в сучасному інтер'єрі спальні всі вимикачі світла розташовуються в зоні доступу поряд з ліжком.
 
5. Екологічність матеріалів. Це дуже важлива тема під час проектування дизайну інтер'єру спальні. Уві сні ми проводимо третину свого життя, уві сні ми розслаблені і вразливі і логічно і правильно, звернути вашу увагу на екологію матеріалів, що застосовуються. Натуральна деревина в меблів та оздоблювальних матеріалах, натуральні тканини та шпалери – зроблять наш сон повноцінним, а пробудження бадьорим та щасливим!
Copyright 2012 © Огляд ™. Все права защищены.